Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Portál Pod Dědem se představuje

15.08.2009  19:55
Článek (region)
Globální
Cadecron

Zhruba rok po spuštění Fóra Pod Dědem byl server rozšířen, nové stránky byly seskupeny pod část webu nazvanou Portál Pod Dědem. Ovšem toto rozšíření není jediné rozšíření, které se událo.

Jak jste si jistě všimli v logu, zaměření se rozrostlo z Berouna a jeho okolí na celé obvody Berouna a Hořovic, nově pozvaní tedy vítejte! Původně mělo mít Hořovicko vlastní fórum, ovšem nejen vzhledem k širokému rozdělení fóra do tématických kategorií byla tato varianta zamítnuta.

Nyní k Portálu Pod Dědem. Portál je rozdělen na 5 částí.
První z nich je určena pro články týkající se regionu a jak je pro Pod Dědem typické, jejich autory máte být především vy. Forma a téma článků jsou libovolné, ale článek by měl mít něco společného s regionem.
Vyhledávač v sekci Najdi vyhledává na regionálních internetových stránkách. Seznam prohledávaných stránek najdete v přes odkaz pod vyhledávačem. Vyhledávač je založen na Google Custom Search.
Sekce Aktuálně sdružuje upoutávky na aktuality na regionálních zpravodajských serverech.
Sekce Tabule obsahuje prostor pro rychlé sdělení nějaké informace.
Poslední sekcí je videotéka, určená pro zajímavá videa z regionu.

Jak přidat nějaký obsah? Pro přidávání komentářů ke článkům a videím a přispívání na tabuli musíte být přihlášeni pod účtem z fóra.
Chcete-li přidat článek, pošlete ho e-mailem na info@poddedem.cz, fotografie jsou vítány. Chcete-li přispět pod přezdívkou z fóra, napište, po odeslání e-mailu, z vašeho účtu na fóru soukromou zprávu uživateli Cadecron pro ověření. Přispívání pod vaší přezdívkou vám také v budoucnu umožní editaci a správu vašich článků z připravovaného redakčního systému.
Chcete-li přidat video do videotéky, umístěte ho na nějaký stream server jako je např. Youtube.com a požádejte o přidání do videotéky v příslušném tématu sekce www.poddedem.cz na fóru.

za Portál Pod Dědem
Vojtěch Vopařil


Komentáře k článku (1) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt