Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Songy velkých i menších zpěváků zdarma na internetu

12.01.2010  05:14
Blog
Globální
Cadecron

V tomto krátkém článku bych vám chtěl přestavit internetovou službu, pomocí které můžete poslouchat vaše oblíbené skladby přes internet úplně zdarma. České dechovky zde bohužel moc není, starších českých hitů je zde pár, ale výběr ze světové a nové české tvorby vás rozhodně nezklame.

Je to s podivem, ale je tomu tak, tato služba opravdu na internetu běží a nic nenasvědčuje tomu, že by ji některý z autorských svazů v krátké době donutil provoz ukončit. Služba se jmenuje Grooveshark a portfolio skladeb je obrovské. Alba světových autorů zde najdete snad všechny, ale i tvorby, převážně té novější, českých hudebních celebrit je zde velké množství.

Pro poslech hudby z Grooveshark nepotřebujete instalovat žádnou aplikaci, vše obstarává internetový prohlížeč, potřebujete mít pouze nainstalovaný flash. Prostředí je v angličtině, ale velmi jednoduché, takže i v případě, že anglicky neumíte vůbec, by neměla být obsluha problém. Do vyhledávacího okénka na úvodní obrazovce nebo do menšího vlevo nahoře zadáte název skladby, alba nebo interpreta, stisknete Enter a můžete vybírat ze seznamu dostupných skladeb. Některé skladby jsou zde občas vícekrát, může jít o zkrácené / prodloužené verze nebo remixy z různých alb. Po najetí na název skladby stačí 2x kliknout a skladba se přidá do seznamu a začne přehrávat.

Služba Grooveshark běží na www.grooveshark.com

pohodový poslech vám přeje Vojtěch Vopařil


Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt