Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Osobní automobil havaroval ze srázu

11.05.2010  00:28
Tisková zpráva
Berounsko
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

9. 5. 2010 - Jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Beroun s technikou rychlý zásahový automobil RZA-VW, velitelský automobil VEA-Hyundai, cisternová automobilová stříkačka CAS 20-Iveco a velitelský automobil VEA-Škoda Fabia spolupracovala se zdravotnickou záchrannou službou a Policií ČR u dopravní nehody osobního automobilu Renault Laguna, která se stala na silnici č. 116 cca 1 km za místní částí Hostím města Beroun směrem na obec Srbsko.

Po příjezdu složek IZS na místo mimořádné události bylo zjištěno, že v pravotočivé zatáčce vyjel osobní automobil ze silnice a havaroval z prudkého srázu. Vozidlo po přetočení přes střechu skončilo na pravých kolech opřeno o stromy v hloubce cca 10 metrů pod komunikací. Při dopravní nehodě došlo ke 2 těžkým a 2 lehkým zraněním osádky a zranění psa.

Vozidlo bylo zajištěno proti dalšímu pohybu a požáru. Těžce zraněné osoby byly postupně z rokle vyproštěny ve vakuových nosítkách a transportní vaně SPENCER jištěné lanem a předány ZZS k pozemnímu a leteckému transportu k nemocničnímu ošetření. Zraněný pes byl předán do péče povolaného veterinárního lékaře, který si jej odvezl na kliniku.

Havarované vozidlo bylo z rokle na pozemní komunikaci vyproštěno pomocí lanového navijáku vozidla CAS20-Iveco. Po dobu zásahu zálohovalo ve Zdicích vozidlo RZA ze stanice Hořovice případný výjezd k další dopravní nehodě.

mjr. Ing. Tomáš Hradil
ÚO Beroun


Fotogalerie (20 souborů)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt