Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Tom, Jerry a děti aneb regulace dětí a mladistvých

29.07.2010  07:08
Blog
Globální
Cadecron

Internet, vlastně obecně moderní technologie způsobily velký převrat v dostupnosti informací a obsahu. Jak se tyto technologie rozšířily a stále více rozšiřují do běžného života lidí, nastávají nové stavy, které se některým lidem nelíbí a tyto stavy chtějí nějak řešit. Jedním z nich je ona samotná široká, prakticky neomezená dostupnost informací ve spojení s přístupem k němu dětmi a mladistvými.

Ačkoliv jsem o tom nikde v médiích neviděl byť jedinou zmínku, od 29. června do 3. srpna probíhá veřejná diskuze ke Koncepci klasifikace audiovizuálních produktů podle věkových skupin, kterou vyhlásilo Ministerstvo kultury. Výsledky této diskuze by měly ovlivnit vývoj legislativy v oblasti klasifikace obsahu. Pokud vás tato problematika zajímá, navštivte internetové stránky Ministerstva kultury, kde k této záležitosti najdete podklady, názory odborníků a průzkumy veřejného mínění.

V případě, že máte účet na facebooku, zajděte na stejnojmennou stránku Tom, Jerry a děti aneb regulace dětí a mladistvých, kde můžete své názory probrat s ostatními. Ale pospěšte si, třetí srpen je tu už opravdu coby dup.

Vojtěch Vopařil


Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
Blaník reality


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt