Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Znáte jména kandidátů do Senátu za Berounsko? Víte koho volit?

26.08.2010  15:26
Článek (region)
Globální
Cadecron

Pokud neznáte, Portál Pod Dědem vám nabízí nejen jejich jména, ale i postoje. Je jich celkem šest, kromě tradičních zástupců stálic politických stran ČSSD, KSČM nebo ODS, budou o senátorské křeslo usilovat také kandidáti za SPOZ, Suverenitu a TOP09.

Již zítra budou zveřejněny odpovědi na tématické otázky týkající se politické činnosti od tří kandidátů, kteří mi je již zaslali. Zbývající odpovědi budou zveřejněny okamžitě po jejich obdržení. Kromě tradiční politiky se dozvíte také pár osobních zajímavostních rychlonázorů.

A kdo že tedy kandiduje? Veškeré informace jsou a budou zveřejňovány na http://senat.poddedem.cz. Kromě čtení informací, které vám snad pomohou vybrat svého favorita či favoritku, můžete také přispět do diskuze na předvolebním fóru http://volby.poddedem.cz. Na diskuzi k potenciálním senátorům jsou k dispozici také facebooková vlákna, pro ty, kteří se nechtějí z nějakého důvodu registrovat.

Správnou volbu vám přeje
Vojtěch Vopařil


Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama
autoškola Bohouš


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt